Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se klame tělem…….

 

No divíte se co mě to napadlo... Ale já jsem mudroval jak to nazvat, protože to co chci dnes napsat k deníku patří i nepatří.

Babča každý den , když je u PC kontroluje nejen kolik lidí u nás bylo na stránkách, ale kouká také odkud přišli a pak se jednou srdečně rozesmála když konstatovala : „Tak tyhle museli být rádi, když narazili na náš deník, protože do vyhledávače zadali heslo …předsíňová stěna a nebo heslo  předsíňový nábytek trochu jinak!“

No jasně, chytrý pan počítač nabídl i nás, protože předsíňovou stěnu tu já jsem zničil, a tak jsem získal nového čtenáře z nepejskařské veřejnosti.Co se mi fakt líbilo, bylo heslo " neobyvatelný byt".Čtenář si jistě početl, a určitě došel k názoru, že s labíkem je i neobyvatelný byt, krásný...

Pár lidí k nám chodí na heslo Aron…to když mě znají, když si zadají jako tuhle Apollo aronek tak asi nehledají mě, ale mají smůlu….

Nejvíc lidí k nám chodí na heslo labrador, ti jsou pak někdy asi zklamaní, protože nedávno jsem jim tam skočil přesto, že heslo bylo fotky černého labradora. Taky už bylo heslo příběhy o labradorech a to se mi líbilo, protože příběhy ty u nás najdou.Pod heslem Labrador v Krkonoších nás taky našli a to je správně, protože v Krkonoších to jsem a dokonce furt! Dost čtenářů jsem získal na hesle…nemoci! Jeden náš článek je nazvaný nemoci a vetíci a tak proto. No pár nemocí tam samozřejmě je, ale určitě jsem neměl všechny. A to ještě tu mou nejzávažnější mám pod titulem Jak jsem přestal chlastat…To by hledali jedině alkoholici a ti si myslím, rady na internetu nečtou a už vůbec ne u nás psů. I když by mohli, my totiž většinou víme, kdy máme dost. No my laboušci možná někdy ne…….že nás našel i ten, kdo zadal do vyhledávače ..." očkování do zadku" mi přišlo i vtipné.

Ale abych neutíkal od tématu. Povím vám další hesla, kdy chudáci lidi hledali rady, poučení a dostali se jen do deníku psa Arona. Zklamaní museli být ti , co zadali heslo rekonstrukce bytu… No třeba nebyli a dobře se bavili, když si přečetli jak jsem ji perfektně zvládnul. Ale pokud hledali rady jak na to…pak měli smůlu, jediné poučení, které vyplývá z mých poznatků je, pořídit si labradora.

Stejně tak ten, co si zadal heslo, štika na pomerančích… tu holky jednou plánovaly o víkendu. Zůstalo jen u plánů, gurmán, který hledal recept u nás, si musel nechat zajít chuť. Stejně jako ten chudák, co se chtěl přiučit a zadal si heslo víno a hlasivky. Dozvěděl se jen, jak babča ráda zpívá po vínku J.

Ti co se chtěli něco dozvědět o tom jak připravit své dítě do první třídy se taky dostali až k nám do deníku…přes heslo …písanka pro první třídy. Jsem přemýšlel, kde jsem něco takového řešil a až náhodou jsem zjistil, že ne já, ale jedna holčička, co nám psala komentář k nějakému článku.

Takže ještě několik hesel, kterými jsme lidi zmátli. Hesla místopisná jako Trutnov, Bílá Třemešná, Sázava, dokonce i Brno. Jen ten co chtěl písničku Boleslav, Boleslav, překrásné město se mnou místo toho jel trénovat aporty J.

Ti co hledali pod heslem " Evča a Maxík" taky u nás našli kromě společných akcí, Eviččino vyprávění o Maxíkovi.A ti co hledali " foto bígla" taky nemuseli být zklamáni, protože mám mezi nimi kámoše a jejich fota v deníku jsou.

Hesla psovská….obojek, vodítko, váha labradora, průjem a tak.Dokonce heslo " rejstřík vlečky! ti se divili, ale nakonec proč, vlečku mi natáhli a já ji zvládl...

Heslo Casanova si někdo zadal jen jednou

Pak hesla stavitelská…rekonstrukce předsíně, dlažby, plovoucí podlahy, plastová okna.Ovšem zahradník , který se chtěl poučit o " skalkových květinách" určitě koukal, protože ty já jen ničíííím.

Ten co hledal dopravní prostředky zklamaný nebyl...musel být nadšený, protože tam co píšu jaký k nim mám vztah, mám skoro všechny.

 

Takže jak se říká, všechny cesty vedou do Říma, tak já říkám, všechna hesla vedou k nám…. do deníku.J